Tým

13. února 2010 v 13:52
Nevím, jestli to máte taky tak, ale když já už něco dělám, tak se vší parádou. Jdu do všeho po hlavě a nevidím, neslyším. Věnuji tomu veškery možný i nemožný čas. Naštěstí v naší rodině nejsem s tímto přístupem sama. Jsme prostě takoví O stránkách scrapbook.cz už jsem psala. Tam stejně "postižených" najdete spoustu. Ty nejsrdnatější a nejaktivnější se každý měsíc účastní soutěží challenge (ta je jediná, kde výsledkem je ocenění první, druhým či třetím místem), diktát, lift, postupný diktát, .... První dvě jsou pravidelné a k nim se přidává nepravidelně podle nálady další.

Novinkou roku 2010 je týmová soutěž produktivity. Scrapařky jsou rozděleny do 4 skupin (podle tajného losování) a každá stránka, album, přání...je oceněné po vložení určitým počtem předem stanovených bodů. Pro větší motivaci jsou stanoveny i bonusy. Jedním z bonusů je splnění týdenní podmínky, kterou vždy vyhlašuje jeden z týmů.

V týmu je 7 scrapařek. V tom mém jsou: Aktijka, Ola, Katie, Martina, Olik, Unka a já. Říkáme si fotozdobky, ale fakt je ten, že jsme ze všech týdnů nejméně zdobící A jak si stojíme? Docela dobře. Já jsem hned prvního ledna vytáhla 2 roky staré fotky z dovolené ze Španělska a pustila jsem se do scrapování. Plánovala jsem to dlouho, ale pořád nebyl ten správný impuls. Týmová soutěž mě trochu postrčila a já se do toho pustila. Cílem bylo s nízkými náklady a vysokým efektem scrapnout a uložit všechny fotky z 10 cm vysokého balíku fotek a proložit to popisky, které bychom si za 10, 15,... let rádi přečetli. Šlo mi to od ruky, takže jsem nabrala pro tým spoustu bodů a moc jsem si oblíbila formát A4. Album dodnes dodělané nemám. Začala jsem mít jednoho dne prostě pocit, že si musím dát přestávku a dělat chvíli jiný formát. Že se moc opakuji... Ale dodělám . Postupně. Tady je má poslední stránka, kterou jsem do tohoto alba udělala. Byla do challenge, ve které byla stanovena podmínka uspořádat fotky do určitého tvaru.

O použitém materiálu toho moc nenapíši.
Papír podkladový klasická bílá čtvrtka A4.
Nadpis a text je vytištěný na laserové barevné tiskárně.
Chipboard hvězdičky Šumava, hvězdičky průhl. třpytivé z květinářství, korálky z galanterie, kamínky skleněné Folia
Knoflíky Buttons Galore a bílé z HITu
Brads Hot off the press
Razítko hvězdička Šumava

Nebodovala jsem v soutěži, ale u mého syna ANO a o to jde především
 


Komentáře

1 Katie Katie | 23. února 2010 v 23:28 | Reagovat

čím víc na tuhle stránku koukám, tím víc se mi líbí

2 luciefairy luciefairy | E-mail | Web | 27. února 2010 v 8:16 | Reagovat

ohhhhhhh!!!i love this one!!!!!
your scrap is very interresting....i will come back...kisses
luciexxxxx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.