Květen 2010

Moulin Rouge

25. května 2010 v 20:52
Podmínkou tohoto týdne je černá, červená, bílá...nebo tak nějak ;-) Je to nádherná barevná kombinace. Nebyla to podmínka, při které jsem u přečtení vzdychala nadšením :-)). Potřebuju k tomu ty pravé fotky, nějak nemám scrap právě pod kůží,....bla bla. Samé "důvody" proč bych neměla udělat stránku. Tak jsem včera fotky vyhledala a dnes večer začala.

Fotky jsou z Paříže. Z naší letošní dovolené, takže stránka právě do "Francouzského alba". Jakmile jsem stránku začala tvořit, zase se mi vybavil ten konec posledního dne v Paříži. Bylo to úžasný. Třetí den, vlastně už večer. S neskutečně těžkým batohem, který jsem měla plný scrapbookových věciček z obchodu Le Temple, co  mi doporučila Gabreta, jsme jeli metrem, pak pěšky na Montmarter. Na vršku, jsme se kochali pohledem na celou Paříž, já občas sjela pohledem na kolotoč pod námi. Jako bych tam tu Amélii viděla ;-)) Pěšky, uličkami, jsme mířili k Moulin Rouge. Po cestě jsme si koupili croissanty. Výborné. Shodou náhod mi manžel dnes jeden výborný koupil. ;-)) Stýská se mi po Francii. Bůhví, kdy se tam zase podívám. Snad jednou.... Každopádně dnes jsem se tam aspoň díky téhle stránce podívala.

Moulin Rouge

Děkuji za vaše komentáře a přeji krásný večer

Podmínka dopravní prostředek

19. května 2010 v 19:53
Tento týden je podmínkou dopravní prostředek na stránce. Nějaká ozdoba, nejen fotka... Jen jednou jsem tento rok vynechala podmínkovou stránku, a to při rekonstrukci kuchyně. To fakt nešlo si sednout ke scrapu. ;-) Včera jsem na podmínku vyhrabala fotky. Myšlenky mám někde úplně jinde, tak je stránka jednoduchá. Ale rozhodně ne časově odfláklá. To já pak nad ní sedím, koukám, občas se přistihnu, že uteklo desítky minut ;-)

Fotky jsou už 3 roky staré. Z jednoho letního odpoledne. Krásného letního odpoledne. ;-)

Lipnofest

Děkuji Vám za Vaše komentáře a přeju už teď krásný víkend ;-)

Sketch květen + bonus

17. května 2010 v 20:41
Minulý čtvrtek jsem si připravila fotky na květnový sketch s pěti fotkami. Vybrala jsem fotky, které mi doplní Kájovo album 2009 a už bude zbývat k dokončení jen pár stran. Dnes jsem k tomu zasedla. Stránku jsem moc zdobit nechtěla. Nevím, jestli proto, že nemám tu nej scrap náladu, nebo proto, že to prostě byl jen odpolední výlet po práci...nic zvláštního.... nevím. Ale přijde mi, že takhle má být. ;-)

Dívčí Kámen

no a když už jsem byla v těch dodělávkách....jedna francouzská

Chambord

Díky za Vaši návštěvu a komentáře

scrapuju, i když nepíšu

13. května 2010 v 19:56
Kdo by si myslel, že nescrapuju, je na omylu. Času mám málo. Je jaro a hned v pátek vyrážíme a vracíme se v neděli večer s hromadou prádla. Správně unavení. Během týdne stíhám tak jednu stránku. Co je nového ve scrapbookovém světě, nemám páru. I to mi uniká. Nežiju jen pro scrap, ale aby bylo co scrapovat ;-) Jsem ale plná energie a očekávání. Posledních 14 dní jsme ještě dělali důležité životní rozhodnutí týkající se bydlení. Jsem děsná konzerva a změnám se bráním zuby nehty do té doby, dokud nemám vše porovnané v hlavě a nejsem si jistá, že je to správné rozhodnutí. Pak už se k němu nikdy nevracím. I dlouho scrapuju, i když jsou stránky, které jdou nějak sami. Nebo nevnímám čas? ;-)

Tahle z challenge mezi ně patří. Podmínkou této challenge byly komplementární barvy a visačka. Pořád jsem neměla nápad. Párkrát během toho měsíce jsem prošla vyvolané fotky a nic....Až 3 dny před závěrkou jsem objevila tyhle. Bylo jich 10. Jedna krásnější než druhá. Dělal je manžel. Už fotky samotné splňovaly podmínku, tak je stačilo jen nalepit ;-) Po vyvěšení stránek, jsem naprosto šokovaná zírala na stránku Gabrety. Každý, kdo si prohlížel mou a její stránku si musel myslet, že jsme liftovaly.... Ne je to jen náhoda. A ne jedna. Nejen, že jsme použily shodné barvy, shodné téma sport, stejný počet fotek, ale i podobnou kompozici. Je to prostě moje spřízněná duše. ;-)))

in-line love

Další akcí byl postupný diktát, který jsem vyhlašovala. Přesný popis toho, jak probíhá, najdete na blogu Gabrety. Krásně to zdokumentala.  Stránku jsem vybrala mé oblíbené Genmanou.

postupka1

Moje stránka není diktátem, ale liftem ;-)

Domek
Poslední akcí je lift s Gabretou, Isobelkou a Melinou. Stránku vybírala Haňule. Autorkou je Angelique.

LIF

Když jsem stránku viděla prvně, věděla jsem, že to bude dřina. Na tenhle styl se musím vždy naladit. A ani pak nejde sama. Ne že bych nad ní dlouho jen tak seděla a přemýšlela co by... ale i je na takovéhle stránce spousta práce. Dělala jsem ji celý večer. Patří do alba Francie a myslím, že atmosféru se mi vystihnout podařilo. ;-)

Fontána neviňátek

Děkuji Vám za návštěvu a komentáře
Krásný víkend. Snad fakt nebude zas až tak deštivý ;-)