Září 2010

Po výstavě

28. září 2010 v 9:41
Slíbila jsem to a chtěla jsem být u toho. Tak se nám na 1 den zastavila stavba domu a jeli jsme do Klatov. Na Gabretinu výstavu. Manžel se synem pokračovali směr ZOO Plzen, tak se za mými zády nikdo nepodivoval, že se dokážu 6 hodin přehrabovat ve scrapbookovém materiálu ;-)

Výstava byla krásná. Gabreta to měla krásně připravené. Což to mě nepřekvapilo. Co mě ale trochu překvapilo byly její stránky. Už jsem je naživo viděla. Ale poslední rok vlastně ne. Takže ty, co tam visely, jsem viděla jen z jejího blogu nebo scrapbook.cz. Ty skutečné jsou ale jiné. Jsou nesrovnatelně hezčí. Sálá z nich přesně ta atmosféra. A hlavně jsou barevnější, vyladěnější. Nevím jak to napsat... Viděla jsem spoustu mých albumků zdobených klatovskými scrapařkami a byly překrásné. Jen se dívat, jak vytahují mé sady písmen a tématické, mě potěšilo. A uvědomila jsem si, jak i když jsem je pro sebe vyrobila, jak málo chipboard (pro mě nejlevnější) používám. ;-))

Nabitá, zásobená nakoupenými brads, jsem se pustila do dvoustrany. Trochu jsem kašlala na holky v týmu a nepřinášela jim body, tak to trochu napravím. A k ruce jsem si vzala chipboardová písmena. Tahle jsou spec. pro mě. Jsou z lepenky jako alba. Vysoká. Ale svou barvou stránce moc šmrnc nedala.


písmenka


Tak jsem si půjčila od syna tempery, namíchala barvu. Ani s tou to ale nebylo to pravé ořechové. Diamond glaze. Dvakrát jsem písmenka potřela lepidlem a vznikl nádherný glanc. Pak ještě hvězda.


lesklá písmena

No nejsou parádní? A hlavně jsem si je od začátku až do konce udělala sama. ;-)

Aquapark
Díky za vaše komentáře a krásný sváteční den.
KETA