Chipboard na netu

7. října 2010 v 17:23
Většina z vás má chipboardová alba zná či má. Už je to rok, co jsme v naší tiskárně vyrobili první. Celý ten rok jsem plánovala, jak si vyrobím stránky a udělám si internetový obchod.. Jen s chipboard a razítky. Měla jsem jasnou představu. Jenže jsem v práci musela začít s něčím jiným a výroba scrapbookového materiálu šla na druhou kolej. Ne, že bychom nic nevyrobili. Zásobila jsem ty z vás, které si objednávaly přímo u mě, u Gabrety,  nakupovaly v kamenných obchůdcích v Berouně, Hořovicích, Plzni, Praze nebo absolvovaly kurzy u p. Brázdové a Šporkové. Na internet jsem to ovšem nikomu dát nechtěla. Měla jsem svou představu. Jakou? Takovou

Takhle jsem si to představovala. Spojit nabídku s blogem, ukázkami výtvorů, návody, videoreportážemi a hlavně, aby to mělo osobní nádech. No a proč dělat něco, co už tu je.. ;-) Takže jsem se domluvila s aktijkou a během pár týdnů můžete alba a časem třeba i poptávaná písmenka, objednávat přímo u ní.  I většina mého scrapbookového materiálu pochází přímo od aktijky. Má nejnižší ceny. Je spolehlivá. Co nemá, sežene, objedná... Doporučí. A ne to dražší, ale to praktičtější ;-) Důvěřuji jí. A to už u mého konzervatizmu něco znamená.

Takže až budete potřebovat vyrobit k vánocům jako dárek album, můžete si ho i s kroužky, papíry a jiným materiálem objednat u Aktijky.

Krásný den
KETA
 


Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 7. října 2010 v 22:54 | Reagovat

Jééé, a já od včerejška přemýšlím, že se Tě musím zeptat, jak si lze objednat ta pěkná písmenka, co jste ted měly s Gabretou na stránkách (ta obarvená a "lakovaná" Diamond Glaze). Tak teď už vím, kam jít :) A na závěr opět jedno velké DĚKUJI!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.