Listopad 2010

Journaling

29. listopadu 2010 v 17:55
Mám období, kdy je na každé stránce journaling, pak přijde období, kdy nenapíšu ani datum. Journaling by měl být v albech. Vždyť o tom to je. Ale někdy prostě k fotce nemáte co napsat, nebo se vám nechce.... U mě je to především o pohodlnosti. Vymýšlet, tisknout,....Ted před vánoci jsem ale trochu sentimentální, tak jsem přidala další journalingovou Kájovi do alba.

Školka 2010

Krásný pondělní večer a díky za vaše komentáře.
KETA

Vzpomínám..

28. listopadu 2010 v 22:43
Když byl syn malinkatý, nedělala jsem si žádné poznámky. O tom co, kdy, kde, jak... Ted je větší a znám scrap a nedělám si je stejně :( O to víc musím vzpomínat. ;-) A o to jde ne? ;-)

8. měsíc

Doufám, že jste si i vy užili nádherný advent s těmi, které milujete.
Díky za vaše komentáře
KETA

V tiskárně

28. listopadu 2010 v 9:26
Zase jednou jsem dostala chuť udělat pěknou, plnou, journalingovou 30*. Tak jsem zabrousila do roku 2006 a objevila fotky, které dělal děda. Fotky samotné jsou moc krásné, tak jsem si dávala pozor, abych vybrala ty správné papíry, které by je nezabily. Pak ozdůbky...A nakonec ten journaling. Myslím, že se mi povedlo to zpracovat tak, abych si tuhle stránku ráda prohlížela a tobě zase po dlouhé době nechala nějaký vzkaz ;-)


V tiskárně

Všem Vám přeji nádherný adventní den a děkuji za vaše komentáře
KETA

Zase jednou...

24. listopadu 2010 v 18:59
Zase jednou jsem udělala stránku. A zase jednou minimalistickou. O téhle fotce z ponorky jsem ale věděla, že ji nikdy neověnčím spoustou ozdob. Tak jsem ji ozdobila a přitom neozdobila. Embossování není černým práškem, ale průhledným. A kdyby někoho zajímalo, jestli je to vidět za denního světla, tak je, ale ne tolik, aby to stránku rušilo a aby to šlo vyfotit pořádně ;-)

V ponorce

Všechna použitá razítka jsou má ;-)
Krásný den a děkuji za vaše komentáře
KETA

Kovářova kobyla

8. listopadu 2010 v 17:36
Znáte to, jak se říká: "Kovářova kobyla chodí bosa". Takže kdo čeká, že už nemám razítka kam dávat, nebo že si doma můžu vybírat, které album si zrovna vyrobím, mýlí se. Domů si nosím jen to, co opravdu potřebuji. Ovšem za poslední měsíc jsem navrhla spoustu vlastních razítek a... no mooooc jsem si je chtěla vyzkoušet. Tak  jsem si jich dnes přinesla hned 8. Těch srdečních ;-) Doma jsem okamžitě zasedla a vyzkoušela. Tady jsou. Všechno naprosto první otisky. A až na ozdobu, kde je rastr a já tam dala moc barvy, brilantní otisky. Se tu trochu dmu pýchou ;-))) A to NEJ je schválně ;-)))  To je horká novinky, která se bude prodávat s razítkem všechno. Ovšem budou to 2 kusy, abyste s umístěním mohli experimentovat a aby se dalo razítko NEJ použít i samostatně. Např. na nadpis na třicítku. Je ve 2 velikostech. Tohle je ta větší a dražší ;-) Ale zrovna u tohohle razítka bych peněz nelitovala. Mou srdeční záležitostí je razítko KLUK. ;-)) a mám i dámskou verzi pro malé princezny ;-))) Tu nevyužiji, tak si budete muset počkat, dokud je nebude mít aktijka

Razítka

Omlouvám se za kvalitu fotky, ale už domů před setměním prostě nedorazím a čekat na víkend se mi nechtělo.;-)))

Díky za vaše komentáře a krásný večer!!!!
KETA

Savování

7. listopadu 2010 v 21:26
Zkouším teď různé techniky. Navedla mě na to aktijka svými videonávody. Neměla jsem totiž ani potuchy, co všechno se dá s razítky dělat. Ale ne každé razítko jde použít na každou techniku. Jiná jsou na savování, jiná na kissing, jiná na papír. Tedy guma je stejná, ale třeba na kissing musíte mít razítko s plochou např. kytička, na normální razítkování by měla být tak akorát ;-), na emboss nesmí mít otisk příliš tenký, aby ten prášek držel, na savování naopak vyniknout s tenkým čárami. I ta nejjemnější krásně vynikne. Já použila 2 razítka, která jsem nikdy nepoužila. Tohlemě vysloveně nadchlo. Savování je úžasné. Rychlé, nízkonákladové a přitom přinese maximální efekt. A je plné překvapení. Vezmete si do ruky brčálově zelený papír, otisknete kytičku a zjistíte, že je modrá ;-) Vyzkoušela jsem to na přáníčkách. Tolik jsem jich neudělala za celý život, co za posledních 2 týdny ;-) a pak jsem si vzala 30* a zkoušela si z nich udělat vzorované papíry. Jde to úžasně. A vznikne vám podkladový papír s vlastním originálním vzorem. Rozhodně si jich pár vyrobím. Pro urychlení sušení papíru doporučuji použít horkovzdušnou pistoli. Efekt tím uvidíte hned a nemusíte pár minut čekat. ;-)

Savování
Tak už vím, jak razítka v savu fungují a můžu připravit další ;-)
Díky za vaše komentáře
Krásný večer
KETA

Líbající razítka

5. listopadu 2010 v 16:58
Tak jsem objevila novou techniku. Stamp kissing
No já ne. Aktijka mě na ni upozornila. A mně se mooooc líbí. Nejen proto, že jsem výrobce razítek, ale hlavně v razítkách je obrovský potenciál a já je tak málo používám. Natěšená jsem si domů přinesla nová razítka - kytičku a vše nejlepší. Doma jsem si našla kytičkový ornament a vrhla se na to. Přiznávám, že doma používám černou barvu originál trodat na kancelářská razítka. No a tou to nejde. Je příliš vodová. Takže jsem ze začátku byla zklamaná. Pak jsem ale přišla na kámen úrazu a co kytička, to krásný originální otisk.

stampkissing

Je to skvělá technika!
Díky za vaše komentáře a přeji krásný víkend.
KETA