Prosinec 2010

Vánoce 2009

31. prosince 2010 v 8:00
Nejsem tak aktuální ;-D.  Vyvolala jsem si fotky za celý letošní a kus lonského roku. No ještě ne zcela všechny, protože jsou i na pc v práci mé i manžela. ;-) Chtěla bych uzavřít lonský rok. A Vánoce ho budou uzavírat, tak jsem se do nich pustila. Fotky z našeho obýváku zase nic moc. Máme hodně mizerné osvětlení. Ale ta atmosféra tam je ;-)

Vánoce

Papíry jsou od Aktijky Papermania. Je to celá sada a jeden papír lepší než druhý. A doslova za pár korun. To byl skvělý nákup.

Krásný silvestrovský den.
KETA

Nové papíry

30. prosince 2010 v 9:00
Papíry BG Obscure se mi líbily v obchůdku u Aktijky na první pohled. Je to ten typ papírů, které už k sobě nic moc nepotřebují. Takže jsem pod stromkem našla všechny ;-) Kromě růžové a většinu ještě po víc kusech.

Fotka je z roku 2006, takže likviduji resty. Je to 25. prosince, kdy jsme syna takhle našli u TV. Užíval si se svými novými přáteli.

Kamarádi

A kromě papírů obscure jsem použila i papír Best Creation Inc Transportation. Je plný koleček, takže z něj budu vystřihovat hodně dlouho ;-)

Krásný den
KETA

Raznice od Ježíška

29. prosince 2010 v 8:00
Jedním ze scrapbookových dárků od Ježíška je raznice na velké kulaté rohy.  Vždycky jsem to považovala za zbytečnost. Dají se přece udělat. Dokonce už jsem i přišla na to, že stačí do raznice kolečka spodem prostrčit roh papíru a je zakulacený roh. I když ne takový jako ze spec. raznice. Už ale scrap dělám nějakou dobu a začínám lenivět. Takže proč vykružovat kružítkem raznice a na fotky obkreslovat platební kartu a pak vystřihávat s tím, že to stejně bude šišaté, když jsou raznice a něco ten Ježíšek přinést musí ;-)

sekera

A co přinesl scrap Ježíšek Vám?

Krásný den
KETA

Fotograf

28. prosince 2010 v 14:45
Tak a máme po Vánocích. Jaké byly? Nádherné. Tenhle rok jsem netrávila uklízením mnoho času. Proč by, když bychom se měli do pár měsíců stěhovat... Užila jsem si se synem každou předvánoční akci. Všechna adventní divadla.  A ještě třeba naposledy, ale doufám, že ještě ne, jsme pozorovali syna, jak věří na Ježíška. Každému jsme darovali osobní dárek vybraný s láskou a protože všichni byli u nás, tak jsme i mohli pozorovat, jak se z něj radují. Dávat radost je to nejkrásnější z celých Vánoc.

I mně Ježíšek nadělil. I scrapbookově, takže hned jdu používat ;-)

Fotograf
Tyhle fotky jsem objevila nedávno a náhodou. Fotil nás syn na procházce. Bylo to takhle:
"Můžu vás vyfotit? Běžte k sobě blíž. Usmějte se! Víc. Tak a ted si dejte pusu. Hustý!!!" A tenhle komentář je i u každé fotky.

Podkladový papír je nádherně světle zelený. Mám ho od Gabrety. Krásná struktura. Barevné papíry jsou Papermania od Aktijky. Stejně tak i vyseklé srdce. To je návnada na ty úžasné vyřezávací mašinky. Písmenka jsou tradičně má.

Krásné dny
KETA

Minialbum

4. prosince 2010 v 22:14
Hrozně ráda dávám dárky. Ne, každému je ráda kupuju, protože si nejsem jistá, jestli je to to pravé. Jestli bude ten dotyčný spokojený. Pokud jde ale o Barušku, osmiletou dceru manželovo sestřenice a mé kamarádky, je to neskutečná radost. Darovat. Já ji vytvořím vždy nějaké albumko a Kája koupí hračku. Protože ale nemám fotky, tak jsem ji vytvořila album "prázdné". Kája koupil panenku ;-) Měla jsem z toho trochu strach. Přece jen prázdné a pro takovou věkovou kategorii ;-) ale šlo mi jak po másle. Zítra předáme.

Album Báře

Přeji všem nádhernou už druhou adventní neděli. Zastavte se chvilku a koukejte se kolem sebe.
Díky za vaše komentáře
KETA