Leden 2011

Razítko pro přátele

27. ledna 2011 v 21:13
Tak jsem se včera probírala texty, které mě napadly a zjistila jsem,že na téma přátelství jsem ještě nic nevyplodila ;-) Tak tady je jedno.

pritel


Krásný víkend a díky za vaše komentáře
KETA

Nejkrásnější jsou chvíle,...

26. ledna 2011 v 21:19
Moc se mi líbí stránky plné podtitulů...Ale nerada při tvoření přebíhám k PC. Tak jsem připravila další razítko.


Bude asi tak 7 cm na délku. Vyhovuje? ;-)
Krásný večer.
KETA

I já jsem na baterky

23. ledna 2011 v 11:12
Jestli jsem si já někdy stěžovala, že nestíhám, tak jsem kecala a neuměla hospodařit s časem. Ted opravdu nestíhám a všechno jde stranou. Nejdřív práce, závěrka DPH a až pak vše ostatní. Nejsem ovšem stroj a ani pracovat bych nemohla, kdybych se nedobila. Spánkem nemám šanci, protože je moc krátký. ;-) Takže jsem spojila příjemné s užitečným a udělala si stránku. Probrala mě a já už zase můžu sčítat čísla a snad to i do zítřka stihnu. ;-)

Na hřišti

Krásnou odpočinkovou neděli!
KETA

Velikonoce

22. ledna 2011 v 21:14
Taky jste si všimli, že scrap výrobci již představují jarní kolekce? I Aktijka už je zásobena velikonočními stužkami v nádherných barvách a dalším scrapbookovým materiálem. A co já a velikonoční razítka? Jsem praktik. Obrázkových je všude dost. Pro textová kromě přáníček nevidím praktická využití. Na jednu stránku mi přijde "škoda" kupovat jedno razítko. Já tedy přicházím s jedním razítkem na přáníčka. ;-)))

veselé velikonoce

Nestačí? Tak napište, co byste rády.
Krásnou neděli!
KETA

Vzpomínky z dětství

20. ledna 2011 v 18:34
Razítko vzpomínky z dětství je  mé ;-DD.

Vzpomínky z dětství

Líbí?
Krásný den
KETA

Dnes poprvé

19. ledna 2011 v 16:41
Jak často zažijete "poprvé". Já myslím, že hodněkrát. I já pořád zažívám poprvé. Kdy naposledy? Rozhodně minulý čtvrtek jsem vezla syna na hokej. A poprvé trénoval s většími dětmi. Už je v žáčcích ;-) No myslím, že se na tenhle text razítko vyplatí. I Hanule si to myslí, protože zrovna tenhle text je její. Já ho jen graficky vyladila.

Poprvé
Velikost je myslím 5,5 cm. Uvidíme, jak se vám tahle velikost osvědčí. Dnes se výraběla a zítra putují k Aktijce.

Krásný den a díky za vaše příspěvky a komentáře
KETA

Inspirujete mě a já vám za to děkuji

18. ledna 2011 v 23:24
Děláte mi radost. Obrovskou. Nejenže se vám má razítka líbí, kupujete je u Aktijky (občas ji i urgujete :-D), ale posíláte mi i své nápady. A jaké! Třeba od Hanule jsem dostala celou A4 textů použitelných na razítka. Jíťa mi posílala texty na valentýnská. Kiarka, Gabreta,....Aktijka. Od Vonver přišel nápad s kulatým razítkem. No není nádherné?!


Trochu vám to zvětšuji. Otisk má velikost 4,5 cm.
Taky máte nápad? Neváhejte a napište mi. ;-)
Krásný den
KETA

In line brusle

16. ledna 2011 v 14:49
Včera večer jsem měla hroznou chut si udělat zase jednu stránku. Připravila jsem si nová razítka, ale nakonec jsem sáhla na fotky, ke kterým se mi nehodila. Budu muset vymyslet další :-D Tak jsem aspon vyzkoušela "podbarvit" journaling hvězdičkami. Podkladový papír je MME a přivezla jsem si ho z výstavy z Klatov. Musím uznat, že tyhle pestré papíry mají něco do sebe. Ten, kdo si vybírá takovéhle papíry místo béžových a podobných nevýrazných tonů, má určitě výhodu a snadněji docílí svěžesti a energičnosti stránky. Upoutají víc oko ;-)

In line brusle
Nebýt dnes na stavbě, tak by to na ty brusle šlo ;-) Už bych tu zimu zpátky vůůůůbec nemusela.
Krásnou neděli.
KETA

Razítko báječný den na stránce

15. ledna 2011 v 15:18
Minulý týden jsem si udělala tuhle stránku. Fotka je už 4 roky stará. Pamatuji si, že jsem si tenkrát potřebovala "odpočinout" na pár hodin od synka, tak s ním manžel sám vyrazil na kolo. Takže jsme si odpočinuli všichni. Já úklidem, ale bez očí i vzadu, manžel na kole a Kája se prospal v sedačce. Takže báječný den ;-))) Razítko báječný den už jsem vyzkoušela v kalendáři. Tam mi sedlo a myslím, že na stránce taky. Určitě ho hodně využiju. Jen abychom měli tolik báječných dní ;-)))

Na kole s tátou

Kolo je chipboard.

Krásnou sobotu a díky za vaše komentáře. Dodávají mi inspiraci ;-)
KETA

Scrapbook závislost

14. ledna 2011 v 22:05
Musím se přiznat, že mě komentář o razítku scrap závislost od Haňule pobavil. Říkala jsem si, že si nedokážu představit, kam takové razítko dát....Ale prý jsem moc velký pragmatik a možností je spoustu, od stránek moje NEJ až ke kombinaci podpisu a tohoto razítka na vlastních výrobcích. Možností je spousta ;-) Takže tady je:PS: přihlásili jste se na celorublikový sraz na konci března? Udělejte to ;-)
http://scrapbook.cz/forum/viewtopic.php?f=18&t=568

Krásný víkend
KETA

Razítko rosteš zlatíčko

12. ledna 2011 v 10:00
Všechny ty anglické nadpisy jsou tak libé a tak těžko se do češtiny převádí. Dlouho si v hlavě opakuji do češtiny přeložené nadpisy. Tak dlouho, dokud mi nezačnou připadat normální a běžné a použitelné pro další scrapbookové razítko. Tady jsou další dvě ;-)

Rosteš zlatíčko

Hodí se vám?
Krásný den
KETA

Zimní kolečka

11. ledna 2011 v 12:48
Ještě je zima. Takže i když už všichni scrap výrobci přichází s jarními motivy, já mám stále ještě zimu. Dnes jsem pro Vás připravila kolečka jako ozdůbky k doplnění zimních sportovních stránek. Snad se i já brzy dostanu k tomu, abych je použila. Tentokrát přišel totiž nápad dřív než potřeba ;-) Tak si pište a ráda se podívám na vaše stránky, jak jste je použily.

Zimní kolečka

Krásný den
KETA

Razítko počítačový maniak

10. ledna 2011 v 19:49
Kulatá razítka se mi na stránkách čím dál tím víc osvědčují. Dají se krásně vrstvit a udělat z nich pěkný 3D efekt doplněk tón v tónu. No a protože mám syna..., tak jedno nové ;-)

pc maniak


Úspěšný nový týden!
KETA

Chipboard na stavbě

8. ledna 2011 v 0:00
Stavět jsme začali v půlce července 2010. Chceme a potřebujeme bydlet, co nejdříve, takže si dáváme krátké termíny a pernamentně nestíháme. Manžel tráví každé odpoledne na stavbě, celou sobotu a neděli. Já mám na starost domácnost, dítě, psa a stravování všech na stavbě.

nas dum
Takhle už náš dům vypadá. ;-)

Čas od času uklidit ted už dům a udělat tam nějakou práci, která nikdy není vidět a vyžaduje trpělivost. Tento víkend je to ucpání 97 dír na zásuvky. Měla jsem to ucpat novinami. Poté, co dráty stočím. Ovšem to bych nesměla být scrapbookářka. Dnes už dávám do zásuvek takovéhle krásné chipboardové chráničky před omítkami. ;-) Tak mi držte palce, aby tam seděly a držely, protože chlapi se tvářili dost divně. I ti chytráci u mě v práci ;-)

Chipboard na stavbě
Krásný den
KETA

Tisknutelné journalingy, etikety

7. ledna 2011 v 18:07
Scrap je finančně náročný koníček. O tom není pochyb. Nemusel by být, kdybychom využívaly domácích zdrojů a držely se u zdi. Ale zase bychom z toho neměly asi ten požitek. Vždyť i to nakupování nás baví moc. Je ale spousta scrap materiálu, který se dá obejít. Třeba já ráda používám různé journalingy, nápisy, doplňky. Tak proč si je nevyrobit? A proč, když už si je udělám, nenabídnout možnost použití i vám? Chtěly byste? Využily byste to? Na stránku bych vždy vložila obrázek a pokud by se vám zamlouval, stačí napsat mail, zprávu přes skype, komentář a já pošlu zdarma ve tisknutelné formě pdf.

jedem na dovolenou

Tak co vy na to?
Krásný víkend
KETA

My 2008

6. ledna 2011 v 12:42
Moc se mi líbí dvoustrany a stránky plné fotek s minimálním zdobením. V tom smysl scrapbooku vidím.  Ale opravdu odpočinu si u stránek jednofotkových. A to ještě s úplně minimálním zdobením. Je to moje srdeční záležitost. S hrůzou jsem ale zjistila, že fotky z roku 2010, které jsem si nechala vyvolat, jsou u každé akce v takovém počtu, že "vyžívat" se budu moct jedině tak u fotek staršího data. Tady je jedna z nich.

My 2008

Není ten bílý podklad nejideálnější ? ;-)

Krásný den všem!
KETA

you make me smile versus máš kouzelný úsměv

5. ledna 2011 v 21:20
Tak jsem se naučila používat česká emotivní textová razítka. Není to nic jednoduchého. To anglické je takové libé. To české... takové tvrdší. A převést anglický slogan do češtiny tak, aby to bylo výstižné, přirozené ... to je pro mě vůbec náročné... Dlouho nosím hesla v hlavě, než se s nimi sžiju. Tahle mi sedí. Dokážu si je představit v minialbu, albu, na rámečku... Kdekoliv. Snad se vám taky šiknou.
Už příští týden u Aktijky ;-)
Dobrou noc
KETA

Kalendář 2

5. ledna 2011 v 12:30
Kik je u nás hned vedle DM drogerie, kam si chodím kupovat oboustranku v rolátku. Tak jsem se tam jukla, jestli ještě kalendáře mají. I když jsem si byla jistá, že mají, protože takovou hromadu jen tak vyprodat v našem malém městě.... Měli. Ale jen hromádku. Což mě překvapilo... A pár dní před novým rokem je i zlevnili na 29 Kč. Tak jsem si zakoupila ještě jeden pro mou babičku. Tentokrát jsem se moc těšila na černou variantu. Můj pocit byl správný. Dělala se mi mnohem lépe. Víc všechno na stránce vynikne.

Kalendář 2

Určitě se do nich příští rok pustím znovu a to už udělám i pro nás ;-)

Krásný den a díky za vaše komentáře
KETA

České Handmade

4. ledna 2011 v 16:49
Za poslední dobu (asi to bude Vánoci ;-)) jsem viděla takovou spoustu nádherných scrapbookových výrobků. Ať už to byla alba, kalendáře, sešítky.... Všechno originály, ruční výroba. Musely jste být pyšné, když jste předávaly. Ale napadlo všechny, že jste to celé ručně vyráběla? U mě si teda mysleli, že jsem jen nalepila fotky. A taky vám bylo trapné říkat: "Ne, to já sama!"? Proto jsem připravila razítka, která určitě umně umístíte, výrobek jimi ozvláštníte a ještě mu dáte svůj podpis.Co vy na to? Šiknou se vám? Nebo máte ještě jinou představu? Napište. Můj syn mi pořád říká, že nemám takovou fantazii, tak budu za každý nápad a námět ráda ;-)

Hezký večer
KETA

Kalendář 1

4. ledna 2011 v 12:25
Výroba kalendářů jako vánočního dárku šla vždy kolem mě. Já sama kalendáře ani neotáčím. Když jsem ale zamířila do Kik koupit náplastě, uviděla jsem tam tu horu kalendářů určených na ozdobení. Za 60 Kč. Tak jsem si jeden na zkoušku koupila, ale moc jsem si od toho neslibovala. Říkala jsem si, že by to byl fajn dárek, pro manželovo babičku. Mám čerstvě vyvolané fotky, tak jsem si vybrala na těch dvanáct stránek. Kalendář je dvoubarevný. Je možnost si vybrat barvu podkladu černou nebo bílou. Já si vybrala bílou. A začala jsem. S respektem, ale brzo se mi ten formát 20x20 zalíbil a během pár večerů jsem kalendář měla hotový.

Kalendář 1


Babička byla dojata a já jsem zase zkusila něco nového ;-)
Omlouvám se za kvalitu fotek. Jsem darovala a zapomněla vyfotit a pak jsem to fotila rychle na koleni, neb mi to bylo blbé. :(

Krásný den vám všem
KETA