you make me smile versus máš kouzelný úsměv

5. ledna 2011 v 21:20
Tak jsem se naučila používat česká emotivní textová razítka. Není to nic jednoduchého. To anglické je takové libé. To české... takové tvrdší. A převést anglický slogan do češtiny tak, aby to bylo výstižné, přirozené ... to je pro mě vůbec náročné... Dlouho nosím hesla v hlavě, než se s nimi sžiju. Tahle mi sedí. Dokážu si je představit v minialbu, albu, na rámečku... Kdekoliv. Snad se vám taky šiknou.
Už příští týden u Aktijky ;-)
Dobrou noc
KETA
 


Komentáře

1 makiarka makiarka | Web | 5. ledna 2011 v 22:50 | Reagovat

Markét....chybí mi tady tleskající smajlík...či jiné vyjádření toho, že máš můj obdiv, jak to dokážeš....pro nás nachystat...přiznávám...láskou na první pohled jsou valentýnské na ty chodím na kukovat...a tyhle budou asi láskou na druhý pohled...díky.

2 Haczek Haczek | 5. ledna 2011 v 23:28 | Reagovat

Líbí se mi ten Okamžik a musím souhlasit, že skvělé jsou i ty "valentýnské". Ale cena se mi už pak asi líbit nebude :o(. Ovšem děláš skvělou práci, protože bez Tebe by se české scrapbookařky českých razítek nedočkaly :o)

3 KETA KETA | Web | 6. ledna 2011 v 16:19 | Reagovat

No je pravda, že cenou nemůžu konkurovat silikonovým razítkům vyráběných v tisícových nákladech v Číně. Ale vzhledem k tomu, že patříme mezi 10 největších výrobců razítek v ČR, že nemusím nikomu platit za návrhy razítek, že spolupracuji s internetovým obchodem Hurá papír, který si dává minimální marže, myslím, že ceny jsou opravdu nízké. Takovéhle razítko kancelářské by stálo několikanásobně víc. Na cenu, která se bude pohybovat okolo 50 Kč podle konkrétního razítka, jsem nesmírně pyšná. Myslím, že ostatní výrobci razítek, si musí tukat na hlavu, když vidí, že kvalitní gumový štoček prodávám za tolik. Ano, větší razítka se můžou zdát drahá, ale to je plochou. A to u nich dávám ještě sazbu za centimetr čtvereční nižší. Tj. nákladovou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.