Rychlý lift

19. února 2011 v 10:41
Před rokem při skypování jsme s Gabretou dostaly chuť si liftnout nějakou stránku. Bylo to hrozně impulsivní. Gabreta stránku vybrala, poslala, obě jsme zasedly, do noci tvořily a ráno si poslaly za světla vyfocené stránky. Mělo to kouzlo obrovské. Během tvoření jsme se totiž informovaly, jak jsme daleko, co se nám nedaří a nejde, jaká nás napadla vychytávka. Sdílely jsme spolu scrapování. Postupně se k nám přidaly scrapařky další, ale už to nikdy nebylo takové, protože s větším počtem se i prodlužoval časový limit na zhotovení stránky. Už to nikdy nebyla taková ta hurá akce. "Pojď si udělat stránku".

Byla jsem teď nemocná, pak doháněla resty v práci a když už se zdálo, že bude čas, onemocněl syn. Prostě na scrap se teď dost prášilo a já dostala včera velkou chuť scrapovat. Navrhla jsem Gabretě, že bychom zase mohly dát společný lift. Okamžitě souhlasila. Výběr stránky nechala na mně. Byl to oříšek. Jsme si s Gabretou ve spoustě věcech velmi podobné, ale při výběru stránky jsme jako den a noc. Já liftuju stránky naprosto minimalistické, Gabreta zase vybírá stránky zdobené. Projížděla jsem francouzské stránky a ne a ne něco najít.... Až najednou jsem objevila Murielu Nejsou to zrovna stránky, které by byly moje krevní skupina a ani nemůžu říct, že by se mi vybraná  stránka obzvlášť líbila, ale viděla jsem v ní obrovský potenciál. ;-D Kompozice se mi líbila moc a věděla jsem, že s touhle si poradíme obě.

Papíry, fotky, ... vše jsme vybíraly potmě a když jsme po půlnoci skončily, měly jsme radost jak ze stránky, tak z celé akce ;-)

Gabreta


KETA
Trénink na suchu

Báječný večer a vám přeji báječný víkend.
KETA
 


Komentáře

1 Gabreta Gabreta | Web | 19. února 2011 v 11:05 | Reagovat

Přesně tak to cítím i já :-) Moc mě to naše noční liftování baví, je to jako bychom tvořily spolu a ne desítky kilometrů daleko. V tomhle je internetet báječný pomocník, že člověk není sám i když sám je :-) Takže skypové souznění a scrapování je velká zábava a euforie a na konci vypadne stránka, se kterou jsme obě spokojené :-) Dílo se zdařilo. Díky.

2 Haczek Haczek | 19. února 2011 v 11:32 | Reagovat

To máte hezkou zábavu. Předloha má opravdu zajímavou kompozici a vše stránky jsou famózní, každá svým vlastním způsobem :o)

3 Hanule Hanule | 19. února 2011 v 13:40 | Reagovat

Jak jsem už psala u konkurence, stránky jsou nádherné!!! Obdivuji jak sis poradila s barvami. Stránka je krásně živá a veselá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.