Duben 2011

Podle návrhu...

26. dubna 2011 v 22:50
Spousta z vás už si tak zvykla na má razítka, že vám jich začíná dost chybět ;-) Píšete a píšete a já ani nestíhám odpovědět. V práci jsem jako všichni v dnešní době, kteří si váží práce, vytížená na víc než 100 %, dostavujeme dům a už několikátý týden k tomu přibyla péče o nemocného člena rodiny. Tak vážně, že ani základní potřeby nedokáže provádět sám. Všechny ostatní věci jdou stranou a já razítka zanedbávám a trápí mě to. Mám ale skvělé řešení. Domluvila jsem se s dalšími scrapařkami a pod mou značkou KETA se budou objevovat i razítka vytvořená "podle návrhu" jiných scrapařek. Bude to mít zase trochu jiný šmrnc, i když zrovna tahle první várka, kterou pouštím do světa, by se za má klidně dala splést. Z mé dílny ale nejsou. Navrhla je Ekulka. Já jsem jí je jen pomohla doladit. ;-)

Tohle turistické se mi líbí moc. Ten nápad s osůbkami mě baví.
Do spisovnosti má tohle razítko daleko, ale v albu se bude vyjímat rozhodně skvěle.
Jedno přáníčkové. Naprosto univerzální!

Jedno letní.

a poslední z Ekulčiny dílny je pirát silnic. Pro kluky, pány a vlastně i dámy :-D
Doufám, že z razítek budete stejně nadšené jako já a i vás ostatní to nakopne mi poslat své nápady a náměty. Nebo rovnou celá hotová razítka a vytvořit si tak vlastní sérii.

A abych se nemusela stydět, vytvořila jsem taky jedno ;-)Děkuji za vaše komentáře a poznatky a ještě jednou se omlouvám těm, kteří čekají na nějakou mou odpověd. :(
Krásný den všem
KETA

Další přáníčková ;-)

18. dubna 2011 v 21:11
Mám teď těch volných chvilek jako šafránu. Když se ale nějaká najde, tak se ji snažím využít. Takže tady je další soupravička přáníčkových razítek. Tebe je tam samozřejmě jen 1x a k tomu další 3 textíky.


Krásný den Vám všem a díky za vaše komentáře
KETA

Sada všechno nejlepší

12. dubna 2011 v 21:13
Nepřicházím s ničím originálním, ale ryze praktickým. Jak jinak ;-)Sada obsahuje 6 ks razítek. Razítko vše nejlepší je samostatné a lze jej použít jak samostatně, tak v kombinaci se všemi pěti různě umístěné. Nejmenší razítko psacím fontem je dlouhé 4,5 cm na délku. Nejdelší k narozeninám měří 6,5.

Krásný den
KETA

Přáníčková razítka

11. dubna 2011 v 23:02
Jsem ryzí albumářka. Na přáníčka jsem nikdy nebyla. Nebaví mě. Psala už jsem to hodněkrát. Ale nenapadlo mě, že tím tolik diskriminuju ostatní scrapbookářky, která je tvoří a nemají na ně razítka s českými nápisy. Budu se to snažit trochu napravit ;-) Takové ty typické přáníčkové slogany ode mě nečekejte. I když se budu snažit vzhledem k investici do razítka o co nejuniverzálnější použití.

Tady je jedno ;-)


Šlo by? ;-) Jsou to 2 kusy. Pro nižší cenu a pro možnost rozhodnout si samostatně o umístění slov takovéhle slogany dodávám jako dva kusy gumy.

Úspěšný týden
KETA

CVAK

3. dubna 2011 v 21:36
To byl ale víkend, co? Úžasný. Využila a užila jsem každičkou minutu. ;-DD

V pátek mi Aktijka připomněla požadavek na razítko. Cvak. Nějak na tyhle americké typu splash, ... nejsem. Ale udělala jsem. Bude asi 1 cm vysoké.A tohle už si dokážu i já přestavit na stránce. Dokonce by se mi hodilo i k dnešním fotkám. ;-D Jen si budu muset počkat zase rok než se dokopu nechat vyvolat. ;-)


Úspěšný nový týden!
KETA

Když sny se stávají skutečností...

1. dubna 2011 v 17:17
Tak se mi zase jednou podařilo převést do češtiny anglický scraptitulek. ;-DD Tohle už docela zní, ne?Krásný jarní víkend!
Díky za vaše komentáře
KETA