Prázdniny končí

25. srpna 2011 v 20:53
Tak prázdniny jsou u konce a všechno se vrací do starých kolejí. A snad už i u nás. To, co mě potkalo poslední rok, jsem nezažila za celý život. Okamžiky mooooc krásné ale také nevyslovitelně smutné. Hodně mě to sebralo. To byl ten důvod, proč tu nepřibývaly nejen mé stránky ale i razítka. Mrzí mě to, ale někdy to prostě nejde...

Za pár dní syn nastupuje do první třídy, jsme přestěhovaní (i když ne zabydlení, ale na to je do důchodu času dost ;-)) a snad jsme si i to zlé na pár let vybrali. Jsme po dovolené a já mám pár nápadů. Na stránky jsou mi teď na nic, protože scrap věcičky jsou na půdě a nějaký týden, než bude hotový pokoj, tam ještě zůstanou. Ale na razítka je určitě využiji.

Protože jsem Vás teď zanedbávala velmi a spousta z vás by si mohla myslet, že o vás jako zákaznice nestojím...dala jsem si předsevzetí, že alespon měsíc připravím jedno nové razítko denně. ;-)) Tak tady je první. Velikost 3,2 cm.


Moc ráda si přečtu všechny vaše připomínky, nápady a náměty. Těm, kterým cokoliv dlužím vytvořit se mooooc omlouvám a přihlašte se prosím.
Krásný den vám všem
KETA
 


Komentáře

1 Kiarka Kiarka | Web | 26. srpna 2011 v 10:43 | Reagovat

Ahoj Markét, zrovna tento týden jsem na tebe celkem dost často myslela ( ne kvůli tomu, že po tobě samozřejmě něco potřebuji a tvoje razítka jsou bezkonkurenční :-), ale jsem si říkala, že o tobě není vůbec slyšet. A hlavně myslela na tebe jak se ti daří, jak domeček ... Přeji hladký nástup do školy a už jen hezké dny v novém bydlení. Těším se na nové razítka a snad časem až bude snesena krabice i na tvé stránečky. Kl.

2 isobelka isobelka | Web | 26. srpna 2011 v 17:41 | Reagovat

Ahoj Keti, nakukovala jsem na Tvůj blog pravidelně a jsem moc ráda, že jsi zpátky, chyběla jsi mi. Doufám, že pokoj bude brzy hotový a budeme tady moci obdivovat, kromě krásných rázítek i Tvé nové stránky. Přeji příjené zabydlování a úspěšný start do prvního školního roku, nás také čeká změna, první rok na střední. Hezký zbytek léta. M.
PS. Razítko je super, moc se mi líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.