Září 2011

PF 2012

23. září 2011 v 20:58
Vím, že jsem říkala, že už s vánočními na chvilku přestanu, ale PF 2012 holt chybělo a dodělat se muselo ;-)) Na začátku se mi do něj ani moc nechtělo, protože jsem praktik a razítka jen pro jeden účel mi přijdou nesmyslná. Tohle je ale jedno z nejuniverzálnějších razítek, které jsem udělala. Žádný jepičí život ;-)


Teď ho využijí určitě hojně přáníčkářky. Ať už ve stylu vintage či SC. Hned nový rok, můžete razítko nůžkami přestříhnout a oddělit rok 2012 a PF. PF v kombinaci s ručním psaním, chipboard číslicemi,....použijete příští rok a rok 2012 využijete při tvorbě stránek do alba nejen celý příští rok, ale i několik následujících, jestli jste tolik let ve skluzu jako já a dostanou se vám fotky z roku 2012 na stůl až v roce 2020 např. ;-DDD A i v té době bude guma krásně a kvalitně tisknout.

Krásný víkend
KETA

Splněný dětský sen

21. září 2011 v 23:05
Je to jeden z nejkrásnějších pocitů, co znám. Moct splnit dítěti sen. At už je to dítě vaše nebo ne. Nejradši plním ty zážitkové. To je pak ten dojem umocněný minimálně na druhou ;-) A jsou nezapomenutelné a tudíž věčné. A většinou i scraplé ;-))) Tady k tomu máte razítko ;-)

Co nejvíc splněných snů...
KETA

Na kole

17. září 2011 v 22:18
Dnes byl nádherný den. Myslím, že jeden z posledních letních. Ráno jsme sice začali v 7.30 na ledě, ale pak jsme místo práce na domě či zahradě naložili kola do auta a vyrazili k Třeboni. Manžel propadl keškám. Vlastně celá rodina kromě mě. Já už mám scrap ;-) Pro mě je to ale skvělá příležitost, jak společně výletit, podívat se na místa, která jsou většinou velmi zajímavá a užít si legraci. Dnes připravil sérii 32 kešek kolem rybníků. Nakonec jsme jich dali jen 22, takže k dokončení celého obrazce se budeme muset vrátit. I já jsem se obětovala a jako jediná s goretexovými botami jsem lezla pod most :-))) Razítko s logem geocachingu a jeho jménem jsem mu už dělala v červenci. Ale cestou mě napadlo razítko jiné ;-)

Nedávno mi Aktijka ukázala fixy, které se používají na razítka místo barev. Nikdy jsem to neviděla a okamžitě mě to nadchlo. Dokonce jsem při tvoření začala myslet na to, jak by se dalo vybarvit přímo na razítku jedno slovo touhle barvou a druhé zase jinou.... Určitě si je pořídím. Na vybarvování razítek nejsem, ale tohle je praktické. Stejně jako tohle nové razítko. Lze vybarvit jen obdélník s kolem, nebo kolo s velkým rámečkem, když nechcete texty, nebo celé jen tak otisknout. Použít lze na stránku přímo, vystřihnout a udělat 3D, nebo jako záložku či visačku. Do smash bloku....

Hezkou neděli!!
KETA

Obaly

16. září 2011 v 22:47
Už dlouhou dobu jsem řešila obaly svých razítek a chipboards... Věděla jsem, že takovéhle balení je pouze provizorní. Ale nějak nebyl nápad..nebo potřeba. Nevím. Na začátku prázdnin jsem si dala závazek, že do konce léta musí být. Myslela jsem tím samozřejmě konec prázdnin. Ale léto vlastně ještě neskončilo ne? V úterý jsem si k pc zasedla a šlo to skoro samo ;-) Asi to uzrálo :-D


S touhle kartou se budete setkávat u razítek. Doufám, že už za pár týdnů. Do tisku by měla jít v této podobě jen možná v trochu jiných tonech za 2 týdny. Ještě si vezmu k ruce vzorník barev.
Větší razítka a chipboards budou s tímto obalem.Je to taková moje srdeční záležitost. Takhle to cítím a v tomhle stylu tvořím. ;-)
Zase o jeden restík méně ;-)

Užijte si ještě letní sobotu!!!
KETA


Narozeninové

15. září 2011 v 23:58
Dneska si budu šplhat u přáníčkářek ;-)


a já přeji krásný víkend!!!
Děkuji za vaše připomínky, komentáře a pochvaly. Díky nim pak můžete mít po ruce razítko dle vašich představ.

KETA

zapomenuté vánoční

10. září 2011 v 23:03
Tak razítka už jsou v prodeji u Aktijky. Dokonce má i o jedno víc, než jsem vám tvrdila :-D
Tady je tedy to zapomenuté ;-)


Nádherné počasí. Kdyby tak šlo uložit si ho do zásoby a pomalu pouštět. Nemám ráda zimu. Nejvíc mi vadí ty šedivé únorové dny. Jaro ještě není a zima už je dlouhá.

Třeba si to počasí díky scrapbooku dokážete uložit do zásoby. Tak do toho.
Nádhernou neděli
KETA

Od zítřka v prodeji...

8. září 2011 v 19:29
Tak doufám, že jsem alespoň trochu dohnala tu časovou prodlevu, kdy jsem nemohla razítka tvořit. Zítra už si budete moct nová razítka kupovat u Aktijky. Abyste měli přehled nových razítek kompletní, vkládám zbytek.

Ze školní série:
Taky tohle slovo nesnášíte? Je nám to prd platný. Za mě bylo "boží" a taky to naši nesnášeli ;-)
Pro ty z vás, která tvoří minialba a dávají či prodávají je bez fotek, jsem udělala následující razítko. Ale já ho určitě frknu i na normální stránku ;-)

a už jsem začala i s cestovními

a poslední v zásilce je vánoční.
Tak tohle všechno je vám od zítřka k dispozici. Rozhodně ale nečekejte, že je na další půlrok vystaráno. Již připravuji další a chipboards. ;-)

Co nejkratší poslední pracovní den
KETA

Prostě šik

7. září 2011 v 20:45
Tak zase jedno razítko, které je takovou srdeční záležitostí. Nic moc na něm není, ale přijde mi takové .... prostě ŠIK ;-)

Krásný čtvrtek
KETA

na přáníčka, ale i na stužky

6. září 2011 v 21:27
Dnes jsem pro vás připravila další razítko na vánoční přáníčka. Je veeeeelmi univerzální a můžete s ním díky tomu, že je gumové, potisknout prakticky cokoliv. Stačí jen použít kvalitní barvu. ;-)krásný den
KETA

Vánoční přáníčková

5. září 2011 v 22:45
Teda kdybyste věděly, jak mooooc se těším na tvoření dovolenkových razítek. Už na dovče jsem si jich pár připravila. Pořád žiju totiž létem. Zažili jsme nádhernou dovolenou, která podle plánů trochu zahnala ošklivé vzpomínky z jara.


No není to lepší než zima? ;-)


No tak zpátky do reality. Pro pilné přáníčkářky jsem připravila 2 razítka.
Jedno na přání velikosti A6 na délku tj. otisk 13,5 cm na délku


a druhé na šířku. 9 cm dlouhé.


Krásný den
KETA

roční období

4. září 2011 v 22:37
To byl víkend, co? Překrásný! Mně povinnosti nedovolily někde výletit, ale užila jsem si pár hodin relaxu na zahradě. Před domem už se mi podařilo dodělat zahradu a připravovala jsem se na jaro. Sázela jsem desítky cibulovin, aby zima nebyla tak dlouhá a já se mohla těšit hodně brzo na jaře na květy všech barev ;-)

Razítka, která dnes vkládám, budou ve velikosti cca 2,3 cm (aby šly vyseknout kruhovou raznicí).


A protože zítra začíná nový týden, přeji vám úspěšný start.
KETA

Prvňáček

2. září 2011 v 22:08
Tak dnes jsme si prvně vyzkoušeli, jak by měl takový školní den vypadat. Bylo to hodně zvláštní vidět vycházet syna z domu s aktovkou. Najednou vypadal o tolik starší a zodpovědnější. A i já jsem se díky tomu cítila o tolik starší. :-( Ale člověk je tvor velmi přizpůsobivý a odpoledne, když jsem ho z družiny vyzvedávala, už mi to přišlo normální. Zajeté. V pondělí už ho před školou pouze vysadím. A ani se nenaděju a bude chodit sám. Ale to už předbíhám a to rozhodně nechci. Teď si užívám toho našeho prvnáčka. ;-)

Krásný a pohodový víkend
KETA

Škola

1. září 2011 v 22:50
Dnes byl den, který budu ještě dlouho vstřebávat. Vedli jsme syna poprvé do školy. Kája se těšil. Ani to moc neřešil. U mě se během jednoho dne vystřídalo tolik nálad a pocitů. Pýcha a radost, strach a napětí, očekávání, .... Ani mi o tom nejde psát. :-) Tak radši jen vložím razítko.

a pro ty pilné další vánoční

Hodně radosti ze života!
KETA