Říjen 2011

Naslibovaná razítka

31. října 2011 v 19:13
Tento víkend jedu na scrapbookový sraz do Liberce. Takže mě spousta z vás oslovuje a připomíná se s motivem, na který třeba ještě nedošlo, nebo mě nenapadl. Jsem vám vděčná. Jste můj hnací motor ;-) Razítka na prodej s sebou nevezu, ale kdybyste kterákoliv cokoliv potřebovala, písněte. Už mám několik balíčků připraveno a pár jich ještě uvezu ;-)

Razítka na přáníčka.
Jsou dlouhá 9 a 13cm. Jedno na přáníčko A6 na výšku, druhé na délku.


Po velkém ohlasu na razítko veselé Vánoce jsem udělala variantu s krásnými narozeninami

Další razítko je z těch, která já nejraději používám. ;-)


Následující kulaté razítko je možno opět vyseknout raznicí o průměru 2,5 cm. Je 2,3 cm velké a okolo budete mít milimetrový okraj. Nebo si ho případně můžete vystřihnout. Já mám ale vždy nedokonalé kolečko. Tak radši používám raznici.

Razítko dárkový poukaz je čistě na přání. Ale vzhledem k tomu, že na Fler dělá přáníčka a poukázky a další výrobky.. spousta z vás, přidávám ho do své nabídky. ;-) Razítko je 6 cm dlouhé.

Razítko prstu mám již delší dobu. Ale jen jednostranné a vždy jako na potvoru potřebuji tu druhou. Tady máte oba. Budou pohromadě v jednom balení za 1 cenu. :-) Razítko je 3 cm dlouhé.

Ještě něco byste potřebovaly? ;-)
Krásný den
KETA

Už zase scrapuju ;-)

9. října 2011 v 17:25
Nedoufala jsem, že ještě letos budu nosit věci z půdy do pracovny, ale stalo se...Má pracovnu. Sice ještě spousta věcí chybí a do dokonalosti má ještě daleko, ale mám skřín, stůl, komodu a všechny scrap věci na místě. A jelikož jsem scrapovala naposledy asi v březnu, hned první den, kdy to bylo možné, jsem se do toho znovu pustila. Začínala jsem mít strach, jestli jsem to nezapomněla ;-) Materiálu na výběr jsem měla spoustu. Na srazu v březnu jsem si koupila sadu ep Little boy. Nádherné barvičky. Dětské motivy. Moc jsem se na ni těšila. Fotky jsem nevyvolávala, tak alespoň přišla na řadu školková skupinová, které se vždy vyhýbám. :-) Je to totiž vždy moc barev a obličejů. :-)


Na stránce jsou jedny z nových písmenek. Font segoe print. Snad se vám bude šikovat. Taky jsem si nechala vyrobit razítko úsměv ;-) a foták je také razítko. Vystřižené z toho velikého oválného s journalingem. Tvoření jsem si moc užila, i když jsem byla neustále vyrušována. Synovi razítkování taky chybělo. ;-))

Krásný nedělní večer
KETA

jen tak...

3. října 2011 v 21:37
Všem, kterým se razítka nezobrazovala se omlouvám. Nainstalovala jsem si novou verzi corelu a ne všem vašim pc se výstup líbil. Už jsem to dala do pořádku a můžu nabídnout další sérii razítek.Všechna tato razítka již v novém originálním balení byste do týdne měli nalézt u Aktijky. V každém sáčku najdete razítko vytištěné také na průhledné folii v měřítku 1:1, abyste si ho mohli před otištěním na stránku či přání přiložit a ověřit, že tam skutečně sedne ;-) Součástí sáčku již nebude cling podložka. Tu si budete moci koupit zvlášť. Je to z důvodů praktických jak pro mě (snazší manipulace), tak pro vás. Vystřihnete přesně tolik, kolik potřebujete.

Krásné poslední teplé dny
KETA

Pro pěší

1. října 2011 v 21:51
Krásná sobota! Ještě jsme si poslední zbytky léta taky chtěli užít, tak jsme nechali povinnosti povinnostma a vyrazili dokončit sérii kešek. Kapříka. Tentokrát pěšky. Bylo to úžasný! Už v jednu odpoledne jsme seděli u finálové bonusové kešky, kam jsme vložili travel bag, který jsme obdrželi u jedné šumavské kešky od Němců, kteří si ho přivezli z Ameriky. Tahle kešková série si nádherný kožený miniklobouček zasloužila ;-)

Razítko pro pěší turistiku jsem Hanuli už dlouho slibovala, takže tady je. Bez rámečku, aby se dalo použít přímo na stránku či na journalingovou visačku jakkoliv velkou. Aby se tam vešla všechna místa na trase ;-)

Od horní po spodní hranu je razítko vysoké 4,2 cm. A když už jsem u těch restů. Kamče už dlužím dlouho vláček. Takže nejen pro ni, ale pro všechny, kteří nejen dnes vyrazili na výlet vlakem, je následující razítko.

A pro přáníčkářky...Snad se Vám šikují. ;-)
Krásnou neděli vám všem.
KETA