Prosinec 2011

Svatební album 9

14. prosince 2011 v 22:31
A je tady poslední dvoustránka. Pak už jen první a poslední stránka a obal ;-) A myslím, že už je na čase. Už mi dochází nápady.


Ty průchodky jsem takhle šišatě udělala schválně ;-) Jsou taky takové "společensky unavené" ;-D

Krásný čtvrtek
KETA

Svatební album 8

13. prosince 2011 v 13:12
A je tady předposlední dvoustrana. Ta mě docela bavila. Dlouho mi nešlo fotky poskládat, ale nakonec jsem se s nimi nějak poprala.


Album mě baví, ale už se začínám těšit na konec ;-D
U shluku kytek s krucánkem je na fotografii vidět jen puntíkatý papír. Ve skutečnosti jsou tam ale otištěné velmi tenké kytičky. Jo to je výhoda gumových razítek. Umí otisknout i velmi tenký obrys. ;-)
Krásný den
KETA

Svatební album 7

12. prosince 2011 v 19:32
Třináctá a čtrnáctá stránka mi dala trochu zabrat. Pořád mi tam něco chybělo ;-)) Pak jsem si vzpomněla na skleničky.


Sem jsem nacpala opravdu hodně razítek. ;-)

Krásný večer
KETA

Svatební album 6

11. prosince 2011 v 22:51
Na následujících stránkách jsem použila velké zlaté brads. Nepřišly mi pod ruku náhodou. Zlatými kuličkami byl zdoben celý dort ;-)

Krásnou adventní neděli vám všem přeji
KETA

Svatební album 5

10. prosince 2011 v 11:26
Na páté dvoustraně jsem vytvořila snad největší shluk kytiček, co se mi kdy za celou dobu mého scrapování podařilo ;-DD Na kytičky to bude asi nejbohatší stránka z celého alba .


Kytička na papíru vpravo již na papíře byla.
Krásnou předvánoční sobotu.
KETA

Svatební album 4

9. prosince 2011 v 23:20
Tak a je tady čtvrtá dvoustrana. Tentokrát jsem použila před více než rokem oembossované papíry z big shotu. Je to z mé loňské návštěvy Klatov, kdy Gabreta pořádala v muzeu výstavu. Tam mi byl big shot poprvé představen a já si tam cíleně pro tohle album vysekala krucánky a naembossovala vínové papíry. Bylo mi jasné, že tohle album budu ladit v těchhle barvách. Teď při použití krucánků musím uznat, že tyhle dva krucánky (použila jsem je na předchozí dvoustraně) bych použila kdykoliv a kamkoliv. Jsou super. Ale pořád mě to nepřesvědčí, abych big shot potřebovala ;-)


Krásný víkend!!!
KETA

Svatební album 3

8. prosince 2011 v 18:45
Tak jsem na straně 5 a 6. Už se mi začíná dostávat do rukou podobný styl. Jen mi začínají docházet krucánky. ;-)


Na levé stránce jsem tentokrát použila razítko husího brku a na pravé je viditelné ;-) všechno nej. Je flekaté, protože papír je dost reliéfní. A mně přijde, že to k tomu i jde.

Hodně elánu do posledního pracovního dne v tomto týdnu ;-)
KETA

Svatební album 2

7. prosince 2011 v 19:49
Album bych chtěla do Vánoc předat. Vím, asi bych měla péct a uklízet, ale ... správná scrapařka nemá nikdy uklizeno ;-) Chtěla bych, aby do sebe stránky zapadaly a to při občasném tvoření nejde. Aspon mně ne.;-) Tak makám jako šroub ;-D

Na stránky jsem použila sadu papírů DCWV Lemon flower. Kytičky jsou od Kaisercraft a Prima. Má chipboardová písmenka všichni znáte, stejně tak krucánky. Na každé stránce také najdete nějaké razítko.


Krásnou středu a díky za vaše komentáře
KETA

Svatební album

6. prosince 2011 v 23:24
Vždy, když si myslím, že už jsem zpět ve scrapbookovém kolotoči, přihodí se něco, co mě z něj donutí vystoupit. Tenhle rok se prostě nevydařil ;-) Ale já se tak snadno nevzdávám. ;-)

Minulý rok se vdávala kamarádka. Taková ta, které i po 5 letech, co jste se neviděly, můžete i o půlnoci zavolat a ona za Vámi přijede a pomůže. Kamarádka ze střední. A 20 let už něco znamená. Dost na to, abych jako svatební dar kupovala nějaký kousek porcelánu, či darovala peníze. Ale co vymyslet? Po týdnu přemýšlení jsem navrhla, že bych jí udělala svatební album. A nápad se líbil i nevěstě a ženichovi. Na svatbě jsme byli. Byla krásná. Takže předpoklad, že bych mohla do stránek dostat tu pravou atmosféru, byl... Jenže.... Fotky jsem dostala až po 1,5 roce. Minulé úterý. :-) Tak nevím, jak se mi to s tou atmosférou podaří. Ale budu se snažit. Respektive už jsem se snažit začala.

Album bude třicítkové o 20 stranách. Podkladový papír krémový jako šaty nevěsty bude pro všechny stránky stejný. Fotky jsem si hned roztřídila na 20 hromádek. Bylo to těžké, protože jsem jich moc nedostala. Nejsem scrapem zas až tak postižená, abych rodinu oblékala do barev tak, abychom ladily. Ale trochu náročná na fotografie už jsem. Vím, co mi bude při tvoření překážet, tak hledáček zamířím jinam.... Tyhle fotky mě fakt dostaly. Jsou dost rozmazané, neostré, na každé mi něco překáží... ;-) O to větší výzva to pro mě je. Zvlášt, když se svatba odehrávala na místě, které si přímo říká o zpracování vintage. :-))

V pátek jsem tedy začala a tady je první dvoustrana.


Krásný den
KETA