Únor 2012

Netypická titulka

16. února 2012 v 22:45
Docela se mi daří poslední dobou plnit alba. A obzvlášť to za rok 2010. Tak jsem se vrhla do titulní stránky. Fotka jak jinak než školková a jak jinak než s děsným pozadím.... ;-) Ta si nezaslouží nic jiného než pocákat ;-) Teď vážně. Miluji tyhle rádoby špinavé stránky. Obzvlášť obdivuji ty francouzské. Dokáží všechny ty cákance udělat tak reálně a přirozeně. Já jsem je dřív dělala tuší. Ted jsem ale nemohla najít to místo, které jsem ji v nové pracovně přidělila ;-) Tak přišlo na řadu: barva razítková, sklenička, Kájovo foukací fixy a nakonec se objevila i ta tuš ;-))))


Na stránce jsem toho tentokrát použila dost. Razítko portrét a Něco nového začíná . Papír proužkovaný FP. Brads, mé chipboards, visačku z riflí ;-) , tuš, razítkovou barvu,....

Krásný víkend
KETA

Víkend

13. února 2012 v 14:56
Sice jsem měla na víkend celý seznam věcí, co musím udělat, vyřídit,... ale spousta věcí snesla odklad a já jsem scrapovala. ;-)


Tyhle fotky jsem tolikrát začala a tolikrát odložila... Nemám takové ráda. Tak jsem se do nich pustila. Když jsem měla stránku hotovou, tak jsem objevila ještě další 4 ;-)) Nějak se mi zamotaly mezi jiné fotky. Ale jsou všechny na jedno brdo, tak bych je tam asi stejně nedala. Na stránce jsem použila mé chipboards kytičky, ptáčky a písmenka. Také razítko je mé. Číslo 133 Takže jsem stránku BG doplnila jen motýlky, které jsem kdysi od někoho dostala jako dárek. Krásně se hodily ;-)

Pak jsem si udělala přáníčko, protože máme únor plný narozenin a svátků. Vyndala jsem ostřižky papírů, kytičku, brads, provázek a razítko č. 296. A vzniklo přání mému srdci blízké ;-)A v nastoleném stylu jsem pokračovala...


Svou milovanou Paříží. Ještě je pár fotek, které mi zůstaly v kapsách alba. Tak jsem to tento víkend trochu napravila ;-)
Užila jsem si to, nabila se a dnes půjdu na to žehlení ;-)
Nebo že by ještě počkalo ;-)

Krásný nový týden
KETA


Během zimního spánku

9. února 2012 v 18:34
Loni na jaře jsem si začala zakládat zahradu. Mám téměř hotovou předzahrádku. Jestli tedy mráz všechno nespálil ;-( Ale za domem mám jen ornici. Vypadá to ted fakt nehezky. Hromady sutě, hlíny,... Ale už jen chvíli. Jakmile poleví mrazy, těžká technika mi připraví plochu a na jaře začnu sít trávu, sázet keře, květiny, stromy,.... Jé jak já se těším na návštěvu zahradnictví ;-) Ale ještě je pořád zima a "zimní spánek" trávím letos scrapováním ;-) Docela se mi daří plnit Kájovo album ;-) Pokračuji v roce 2010. Tentokrát asfaltujeme silnici ;-)


Na stránce jsem použila nová písmenka č. 6. Jsou jako vypadlá ze starého psacího stroje ;-)
Papíry a samolepku Little Boy od echo park.
Razítko 262

Krásný den a hodně tepla!
KETA

Karneval 2010

7. února 2012 v 19:10
Minulý víkend jsem si na základě Gabretina článku roztřidila razítka. Byla to už opravdu nutnost. Zavést nějaký systém ;-) A při té příležitosti jsem objevila celou řadu razítek, která jsem ještě nepoužila. Dost mě překvapilo, že zrovna razítko "Kdo si hraje, nezlobí" u mě ještě nenašlo využití ;-)) Tak jsem tedy vytáhla další rozmazané fotky ze školky a použila. Na visačku, kterou jsem sundala z vesty ze Zary. ;-)) Trochu jsem ji ozdobila vyseklým kolečkem, které jsem přehla napůl, a průchodkou.


No a o víkendu nás čeká výroba kostýmu na tento rok. Už 3 roky mě ukecává na ducha, tak tentokrát asi podlehnu. Už mě nic nenapadá. Byli jsme už za vodníka, klauna, draka, na těchto fotkách je za pejska a kovboje. Nebo máte lepší tip ;-)
Budu vděčná ;-))
Krásný večer
KETA

Tentokrát v sobotu

5. února 2012 v 17:29
Tento pátek jsem po seriálu nescrapovala. Připravovala jsem odpoledne nová razítka a tak jsem v tom po seriálu ještě pokračovala. V sobotu jsem se ale na to vrhla. Nejprve jsem si zkusila přáníčko z razítek, která jsou sice už stará, ale ještě jsem je nepoužila a pak jsem se vrhla na stránku. Samozřejmě jsem pokračovala v nastoleném SC stylu ;-))


Na stránce jsem použila sadu od firmy echo park paper LITTLE BOY. Jsou to krásné pestré papíry. Ty jsem si koupila na loňském jarním srazu od Jíti. Mé chipboards a razítko 109
Stránka jednoduchá, ale o to víc jsem šíbovala s ozdobami ;-)
A teď přijde na řadu zase nějaká školková, plná barev, abych se jich zbavila ;-))
Krásný zbytek víkendu
KETA